Aktualności

Poszukujemy świadków wypadku

Data publikacji 17.05.2023

Policjanci krapkowickiej komendy ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 13 maja 2023 roku, tuż przed godziną 4:15, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 45 z drogą wojewódzką nr 416, w pobliżu Krapkowic. Tam, kierujący osobowym volkswagenem, zjechał na pobocze a następnie uderzył w słup energetyczny. Świadkowie tego zdarzenia oraz osoba, która przewiozła uczestników wypadku do szpitala w Krapkowicach, proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach lub kontakt telefoniczny pod numer 47 862 65 03.

13 maja, około godziny 4:15 na skrzyżowaniu drogi krajowej 45 z drogą wojewódzką 416, w pobliżu Krapkowic, doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym volkswagenem, z nieustalonych jak dotąd przyczyn, zjechał na pobocze drogi a następnie uderzył w słup energetyczny. Z mężczyzną tym pojazdem podróżowało również dwoje pasażerów. To 20-latek i 17-latka, którzy z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Teraz funkcjonariusze z Krapkowic, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Apel kierujemy do osoby, która przewiozła uczestników zdarzenia do szpitala w Krapkowicach, jak i innych świadków tego wypadku. Pomocne mogą być także nagrania z kamerek samochodowych pojazdów, znajdujących się w tym czasie w rejonie miejsca zdarzenia, które mogły zarejestrować moment wypadku. Wszystkie te osoby proszone są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach lub kontakt telefoniczny pod numerem 47 862 65 03.

 

  • osobowy volkswagen, granatowy, rozbity, w przydrożnym rowie
  • widok miejsca wypadku drogowego, zniszczony słup energetyczny, jezdnia, w tle zazielenione drzewa
  • widok miejsca zdarzenia drogowego, jezdnia, krzew, zniszczony granatowy volkswagen w przydrożnym rowie
  • osobowy volkswagen, granatowy, rozbity, w przydrożnym rowie
Powrót na górę strony