Przejęte narkotyki i zatrzymanych dwóch mężczyzn
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach zatrzymali 30 i 36-latka podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Podczas działań policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi im teraz do 3 lat więzienia.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Krapkowicach, w wyniku pracy operacyjnej ustalili pojazd, którym mieli poruszać się mężczyźni mogący posiadać przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze namierzyli wskazany samochód i zatrzymali go do kontroli.
W trakcie podjętych czynności mundurowi znaleźli przy podróżujących autem mężczyznach marihuanę. W związku z popełnionym przestępstwem 30- i 36-latek zostali zatrzymani. Policjanci przeprowadzili przeszukania ich miejsc zamieszkania. Tam również znaleźli kolejne porcje środków odurzających.
Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 65 gramów narkotyków. W związku ze sprawą zarzuty posiadania środków odurzających usłyszeli obaj mężczyźni. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.