Aktualności

40 Krapkowicki Bieg z sukcesami naszej funkcjonariuszki

Data publikacji 02.05.2024

Służba w Policji sprzyja rozwijaniu swoich sportowych zainteresowań. Policjantka z Krapkowic jest tego najlepszym przykładem. Sierżant Sonia Szołtysik kolejny już raz potwierdziła, że bieganie to jej pasja. Sonia jest kadrową krapkowickiej jednostki. To nie jej pierwszy sportowy sukces. Całkiem niedawno zdobyła ‘pudło’ w innym biegu. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa.

Już po raz 40 odbył się Krapkowicki Bieg ulicami naszego miasta. Z wielu zakątków świata zjechali się uczestnicy, by wziąć w nim udział. Był to rekordowy bieg pod względem organizacji, ale i wyzwań dla zawodników, którzy zmierzyli się z najdłuższym dystansem 10 kilometrów. Przy blisko 30 stopniowej temperaturze było to nie lada wyzwanie.

Podczas „40 Biegu Krapkowickiego” nie zabrakło również delegacji z naszej jednostki. Sierż. Sonia Szołtysik ukończyła ten bieg na trzecim miejscu w kategorii mieszkańców gminy Krapkowice. To kolejny już sukces naszej dzielnej biegaczki. Wcześniej podobne tytuły zdobywała na innych tego typu imprezach, m.in. podczas Biegu Daniela.

Serdecznie gratulujemy i trzymany kciuki za naszych biegaczy podczas kolejnych sportowych wyzwań!

  • 40 Bieg Krapkowicki
  • 40 Bieg Krapkowicki
  • 40 Bieg Krapkowicki
Powrót na górę strony