Kobieta miała okradać supermarket - Aktualności - KPP Krapkowice

Aktualności

Kobieta miała okradać supermarket

Data publikacji 30.09.2020

Na początku lipca krapkowiccy policjanci zatrzymali 66-latkę podejrzaną o liczne kradzieże. Jak ustalili funkcjonariusze, mieszkanka Krapkowic od dłuższego czasu, z jednego ze sklepów na terenie miasta miała kraść alkohol, artykuły spożywcze i papierosy. Handlowcy wycenili straty na blisko 35 tysięcy złotych. Kobieta usłyszała już zarzuty kradzieży, do których się przyznała. Teraz grozi jej do 5 lat więzienia.

Informację o kradzieży, w jednym ze sklepów na terenie miasta, dyżurny krapkowickiej Komendy otrzymał na początku lipca br. Wtedy kierowniczka sklepu ujęła kobietę, która ukradła alkohol i papierosy. Policjanci, którzy wówczas przyjechali na miejsce interwencji, ustalili, że nie była to jedyna kradzież, której dopuściła się w tym sklepie 66-latka.

Sprawie przyjrzeli się krapkowiccy kryminalni. Jak ustalili śledczy, kobieta od lipca ubiegłego roku kradła w jednym z hipermarketów w Krapkowicach. Jej łupem padały artykuły spożywcze, alkohol i papierosy. Podczas przeszukania mieszkania kobiety, policjanci znaleźli szereg artykułów spożywczo-przemysłowych pochodzących z kradzieży. Poszkodowani wycenili straty na blisko 35 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze zatrzymali mieszkankę Krapkowic. Kobieta usłyszała łącznie 12 zarzutów kradzieży, do których się przyznała. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi jej do 5 lat wiezienia.