Posterunek Policji w Gogolinie - Kontakt - KPP Krapkowice

Posterunek Policji w Gogolinie

Posterunek Policji w Gogolinie

47-320 Gogolin ul. Krapkowicka 4 tel. 774666207

Kierownik: asp. sztab. WILK Arkadiusz

Dyżurny: tel. 77 4079723 fax: 77 4079765 e-mail:dyzurny.kr@op.policja.gov.pl

 

Dzielnicowi:

mł. asp. MORKA Ewa 

tel. służbowy 571 322 194

adres e-mail: dzielnicowy.gogolin9@op.policja.gov.pl

Rejon nr 9

Gogolin: Akacjowa, Boczna, Bolesława Chrobrego, Czereśniowa, Dębowa, Dzierżonia, Graniczna, Harcerska, Jasna, Kąpielowa, Kościelna, Kozielska, Krótka, Księdza Stanisława Schulza, Ligonia, Młyńska, Obrowiecka, Pawła, Plac Dworcowy, Plebiscytowa, Podgórna, Podleśna, Powstańców Śląskich, Rolna, Rybacka, Skarbowa, Spacerowa, Spokojna, Szpitalna, Strzebniów, Strzelecka, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wygoda, Zamknięta.

Wykaz zadań priorytetowych.

przeciwdziałanie spożywaniu alkoholu, zaśmiecaniu i dewastacji mienia w rejonie Dworca PKP przy Placu Dworcowym w Gogolinie w godzinach wieczornych od poniedziałku do piątku na podstawie informacji uzyskanych od mieszkańców w trakcie pełnienia służby oraz na podstawie odnotowanych interwencji w tym rejonie.  

 

 

st. asp. SZRAMKOWSKI Patryk

tel. służbowy 571 322 195 

adres e-mail: dzielnicowy.gogolin10@op.policja.gov.pl

Rejon nr 10

Gogolin: Asnyka, Al. Przyj. Dubendorf, Bagienna, Brzozowa, Johanna Krolla, Chopina, Ciemna, Elsnera, Fabryczna, Fredry, Gen. Bema, Górna, Kamienna, Kasztanowa, Konopnickiej,Kolejowa Krapkowicka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Lompy, Łąkowa, Malińska, Marzanny, Matejki, Norwida, Nowa, Ogrodowa, Piaseczna, Parkowa, Prusa, Przyjaciół Schongau, Przyjaźni, Romantyczna, Sadowa, Słoneczna, Słowackiego, Sienkiewicza,Aleja Róż Skłodowskiej-Curie, Sosnowa, Sportowa, Spółdzielcza, Stawowa, Szkolna, Świerkowa, Torowa, Wapienna, Wąska, Wierzbowa, Wyzwolenia, Zielona, Żeromskiego.

Wykaz zadań priorytetowych.

Usiłowania i włamania do domów jednorodzinnych między innymi na ul. Lompy  i Słowackiego w miejscowości Gogolin w godzinach popołudniowych w czasie nieobecności domowników. Problem zdiagnozowany po analizie zdarzeń kryminalnych na podległym rejonie służbowym.

 

sierż. ŚLEDZIŃSKI Mateusz

tel. służbowy 514 811 055

adres e-mail: dzielnicowy.gogolin11@op.policja.gov.pl 

Rejon nr 11

Miejscowości gminy Gogolin: Dąbrówka Dolna, Kamionek, Zakrzów, Kamień Śląski, Obrowiec.

Wykaz zadań priorytetowych.

Obrowiec ul. Wiejska w rejonie placu rekreacyjnego dochodzi do spożywania alkoholu w miejscu objętym zakazem, grupowania się młodzieży, która używa słów nieprzyzwoitych oraz zaśmieca teren publiczny. Do takich zdarzeń dochodzi najczęściej w okresie letnio-jesiennym w godzinach wieczornych tj. 17:00-24:00 

 

asp. KRZYWELSKI Andrzej

tel. służbowy 514 811 083

adres e-mail: dzielnicowy.gogolin12@op.policja.gov.pl

Rejon nr 12

Miejscowości gminy Gogolin: Chorula, Górażdże, Malnia, Odrowąż.

Wykaz zadań priorytetowych.

Włamania do domów jednorodzinnych oraz budynków gospodarczych w miejscowości Odrowąż,  Malnia,  Chorula, Górażdże w godzinach popołudniowych i wieczornych (diagnoza na podstawie oczekiwań społecznych w związku z obawą mieszkańców że może dochodzić do tego typu zdarzeń w porze jesienno-zimowej oraz na podstawie zaistniałych zdarzeń w latach ubiegłych)