Posterunek Policji w Gogolinie - Kontakt - KPP Krapkowice

Posterunek Policji w Gogolinie

Posterunek Policji w Gogolinie

47-320 Gogolin ul. Krapkowicka 4 tel. 774666207

Kierownik: asp. sztab. WILK Arkadiusz

Dyżurny: tel. 77 4079723 fax: 77 4079765 e-mail:dyzurny.kr@op.policja.gov.pl

 

Dzielnicowi:

mł. asp. MORKA Ewa 

tel. służbowy 571 322 194

adres e-mail: dzielnicowy.gogolin9@op.policja.gov.pl

Rejon nr 9

Gogolin: Akacjowa, Boczna, Bolesława Chrobrego, Czereśniowa, Dębowa, Dzierżonia, Graniczna, Harcerska, Jasna, Kąpielowa, Kościelna, Kozielska, Krótka, Księdza Stanisława Schulza, Ligonia, Młyńska, Obrowiecka, Pawła, Plac Dworcowy, Plebiscytowa, Podgórna, Podleśna, Powstańców Śląskich, Rolna, Rybacka, Skarbowa, Spacerowa, Spokojna, Szpitalna, Strzebniów, Strzelecka, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wygoda, Zamknięta.

Wykaz zadań priorytetowych.

przeciwdziałanie spożywaniu alkoholu, zaśmiecaniu i dewastacji mienia w rejonie Dworca PKP przy Placu Dworcowym w Gogolinie w godzinach wieczornych od poniedziałku do piątku na podstawie informacji uzyskanych od mieszkańców w trakcie pełnienia służby oraz na podstawie odnotowanych interwencji w tym rejonie.  

 

 

st. asp. SZRAMKOWSKI Patryk

tel. służbowy 571 322 195 

adres e-mail: dzielnicowy.gogolin10@op.policja.gov.pl

Rejon nr 10

Gogolin: Asnyka, Al. Przyj. Dubendorf, Bagienna, Brzozowa, Johanna Krolla, Chopina, Ciemna, Elsnera, Fabryczna, Fredry, Gen. Bema, Górna, Kamienna, Kasztanowa, Konopnickiej,Kolejowa Krapkowicka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Lompy, Łąkowa, Malińska, Marzanny, Matejki, Norwida, Nowa, Ogrodowa, Piaseczna, Parkowa, Prusa, Przyjaciół Schongau, Przyjaźni, Romantyczna, Róż, Sadowa, Słoneczna, Słowackiego, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Sosnowa, Sportowa, Spółdzielcza, Stawowa, Szkolna, Świerkowa, Torowa, Wapienna, Wąska, Wierzbowa, Wyzwolenia, Zielona, Żeromskiego.

Wykaz zadań priorytetowych.

Usiłowania i włamania do domów jednorodzinnych między innymi na ul. Lompy  i Słowackiego w miejscowości Gogolin w godzinach popołudniowych w czasie nieobecności domowników. Problem zdiagnozowany po analizie zdarzeń kryminalnych na podległym rejonie służbowym.

 

sierż. ŚLEDZIŃSKI Mateusz

tel. służbowy 514 811 055

adres e-mail: dzielnicowy.gogolin11@op.policja.gov.pl 

Rejon nr 11

Miejscowości gminy Gogolin: Dąbrówka Dolna, Kamionek, Zakrzów, Kamień Śląski, Obrowiec.

Wykaz zadań priorytetowych.

Kompleks Sportowy w Zakrzowie przy ul. Mickiewicza 3 wraz z przyległym przystankiem autobusowym. Gdzie dochodzi do popełniania wykroczeń szczególnie uciążliwych społecznie takich jak; spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, używania słów nieprzyzwoitych, palenia wyrobów tytoniowych w miejscach objętych zakazem,dewastacji mienia oraz zaśmiecania terenu publicznego. Do takich zdarzeń dochodzi w godzinach 17:00-22:00. Przyczyną jest dogodna lokalizacja i zagospodarowanie terenu. Skutkuje to dewastowaniem przystanku autobusowego oraz zaśmiecaniem kompleksu sportowego. Plan wynika z oczekiwań społecznych celem jest zwiększenie  poczucia bezpieczeństwa lokalnej społeczności i komfortu korzystania z obiektu sportowego

 

asp. KRZYWELSKI Andrzej

tel. służbowy 514 811 083

adres e-mail: dzielnicowy.gogolin12@op.policja.gov.pl

Rejon nr 12

Miejscowości gminy Gogolin: Chorula, Górażdże, Malnia, Odrowąż.

Wykaz zadań priorytetowych.

Włamania do domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych oraz obiektów handlowych w miejscowości Odrowąż,  Malnia,  Chorula, Górażdże w godzinach popołudniowych, wieczornych oraz nocnych (diagnoza na podstawie oczekiwań społecznych w związku z obawą mieszkańców że może dochodzić do tego typu zdarzeń oraz na podstawie zaistniałych zdarzeń w latach ubiegłych).